.vc_custom_1493151921190{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 40px !important;}
domik

Hammam Aur

Hammam Aur

Hammam on koht, mis annab tervise ja heaolu.

HAMMAM AURUSAUN

Selle koha rafineeritud ja autentne õhkkond, 45°C temperatuur kutsuvad täielikult lõõgastuma. Kuumuse ning auru otsepihustusega luuakse tingimused, millega eemaldatakse nahalt mustus, laienevad poorid, väheneb lihaspinge ning vabastatakse hingamisteed.

40°C – 45°C / 100%

Eco Nordic Spa toetab seda rahuhetke tellimustööna valmivate lahendustega.. Keerukas süsteem, milles toimub pidev õhuringlus, tagab täiusliku tasakaalustatud auru genereerimise vastavalt temperatuurile. Konstruktsioon valmistatakse plaatimisvalmitest paneelidest, millega on tagatud ruumi jäikus ja veekindlus ning lühem paigaldusaeg.

TRADITSIOONILINE HAMMAM VÕI TÜRGI SAUN

Ideaalne ilu, lõõgastumise ja tervise rituaal Ottomani traditsioonide järgi. Auru pihustatakse vähem kui aurusaunas: põrandad, seinad ja pingid on soojendatud ning peamine niiskuse hulk õhus tekib nende kontaktist basseini ja purskkaevude veega. Seda täiendatakse ja reguleeritakse auru tootmise seadmestikuga. Tänu niiskustasemele, mis jääb alla 80%, saab seda keha ravivat ja koorivat rituaali nautida kuni 45 minutit.

45°C – 50°C / 40% – 80%

Spaa dušš on koht, kus ootab ees lõbus seiklus. Dušš on välja töötatud looma ainulaadse aistingute hetke, kus valitud stsenaarium paelub kõiki meeli. Laesegistist sajab vett erinevatel kasutaja poolt valitud režiimidel: kas suurte piiskade, udu või vihmana. Külgmistest düüsidest pihustatakse vett kehale. 2 kuni 4 rohkem või vähem keerukat programmi kestusega u. 2 minutit võimaldavad täiendada seda pingsat hetke lõhna, muusika või värvide mänguga.
Üks stsenaarium kutsub maailma avastama troopiliste lõhnadega, taustal linnulaul ja värviline tulemäng, kus suured kuumad veetilgad vahelduvad karastava uduga. Teises avastatakse Atlandi ookeani maailma, kus kõiki meeli mõjutatakse erinevalt.
Eco Nordic Spa pakub dušikogemust standardsete või kohandatud programmidega, kui soovite midagi erilist. Aroome, nagu ka teisi elemente, saate valida vastavalt oma soovile.
Me saame teostada dušikogemuse ka kõige originaalsemal moel: spiraali või ringi kujulise ja isegi täiesti sirge või kumera tunnelina, mille pikkus on 3 kuni 7 m. Sellisel juhul on dušš muudetud seikluste tunneliks või uduvihma koridoriks, kus klient näeb mööda koridori edasi liikudes vee-elustiku animatsioone.
Tehnilise osa, mis koosneb hüdraulika paneelist ja solenoidventiilide süsteemist, teostame ja paigaldame meie, kas kohapealse või läheduses paikneva tehnilise ruumiga.

_______________________________________________________________________________

Jääpurskkaev on kvaliteetse spaa lahutamatu osa. Dekoratiivsuse tõttu paigutatakse see tavaliselt spaa keskele. Jääpurskkaevust lenduvad jäähelbed, mille tekitab masin (paigaldatud korpuse alla või laepaneeli kohale) ning need lenduvad basseini või roostevabast terasest kandikule või siis kliendi poolt valitud materjalist valmistatud ja kaunistatud nõule.
Väga dekoratiivne ja lihtsasti kohandatav jääpurskkaev sobib suure läbikäidavusega kohtadesse. Pärast soojas ruumis nauditud protseduuri saab saunaline võtta jääd peopessa ning hõõruda seda üle keha, mis annab kuuma-külma kontrasti, mida soovitatakse Kneippi ravikuuri puhul. Lisaks mängulisusele, mida see kogemus eitamatult pakub, mõjub õhuke jääkiht kehal ergutavana. Meeleliselt mõjuvas kohas on jääpurskkaev ideaalne lisa pärast sauna või aurusauna.
Eco Nordic Spa on selle konkreetse purskkaevu tehnoloogiat kasutanud üle 12 aasta, pakkudes originaalset ja personaalset paigaldust koos mänglevate valgusefektidega. Jääd jälgib pidevalt üks sond, mille ülesandeks on tagada jää pidev hoidmine samal tasemel, tänu millele püsib jääpüramiid esteetilisena ja õigete proportsioonidega. Tehnilise osa saab paigaldada ripplae kohale või vaheseina taha, sõltuvalt sellest, millised on paigalduskoha piirangud. Meie spaade projekteerimistiim hoolitseb iga projekti plaanide elluviimise ja tehniliste soovituste eest.

SOOLAKOOBAS

Soola negatiivsed ioonid parandavad õhu kvaliteeti ning oma positiivse mõjuga vabastavad hingamisteid. Soolapõrand ja taustvalgusega seinad, purskkaev, soolalahuse pihustamine… Valida on mitmeid võimalusi, millega luua eriline ruum taastumiseks või teise koha, nagu näiteks sauna, rikastamiseks.

40°C / 60%